arriva-logo

Arriva

Arthur media pracuje pre spoločnosť Arriva od marca 2015 a zabezpečuje služby a poradenstvo v oblasti public relations. Arriva pôsobí na Slovensku od roku 2008 a aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu. Tvorí ju päť dopravných spoločností, servisné spoločnosti a cestovná kancelária. Spoločnosť Arriva je európskym poskytovateľom transportných služieb a je členom skupiny Deutsche Bahn. Na európskom trhu pôsobí v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. čísle 02/3233 7440 alebo emailom na adrese ks.aidemruhtranull@avirra .

Interpolis logo zakladne claim

Interpolis Office Center

Pre Interpolis Office Center sme začali pracovať od decembra 2020. Staráme sa im o správu sociálnych sietí, prípravu i distribúciu tlačových správ a proaktívnu aj reaktívnu komunikáciu s novinármi. Okrem toho sme im už organizovali press trip na stavbu v Banskej Bystrici a tiež zabezpečili natáčanie promo videí, ktoré slúžia nielen ako obsah na sociálne siete, ale sú zároveň reklamou v online prostredí. Tiež im úspešne zabezpečujeme správu Google reklám.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. čísle 02/3233 7440 alebo emailom na adrese ks.aidemruhtranull@silopretni.

Simplea_logo_RGB_color

SIMPLEA

So značkou Simplea, ktorá je dcérskou spoločnosťou českej finančnej skupiny Partners, sa naše cesty spojili na začiatku roka 2022. Od toho momentu sa staráme nielen o komunikáciu s médiami, ale zároveň o sociálne siete či o hladký priebeh eventov pri príležitosti otvárania nových pobočiek.

terno-logo

Terno real este

Poradenstvo v oblasti public relations a vzťahy s médiami pre obchodné reťazce Terno a KRAJ.